Co to jest Multi Level Marketing (MLM)?

Marketing wielopoziomowy, zwany również MLM (z ang. multi-level marketing) lub marketingiem sieciowym.

Generalnie chodzi o sposób sprzedawania produktów lub usług, które w takim systemie są sprzedawane.

bilbord reklama tradycyjna amlm onine zatabianei w internecie

W tradycyjnej sprzedaży jest tak, że ktoś coś produkuje, lub świadczy jakąś usługę. Na przykład telefonia komórkowa ma usługę, sprzedaje abonamenty telefoniczne. Znamy różne sieci. Mają oni swoje punkty w Galeriach Handlowych i w różnych innych miejscach. Zatrudniają tysiące ludzi w kraju. Oni mają usługę, klient kupuje i im płaci. Oni dbają o reklamę swojej sieci. Aby były reklamy w TV, gazetach, bilbordach itd.

Zatrudnianie tych ludzi, wynajmowanie tych wszystkich lokali, reklama to wszystko kosztuje OGROMNĄ KASĘ. A płaci za to Klient. Koszt ten jest przecież wliczony w cenę usługi i klienci to płacą. Oczywiście z nawiązką, bo przecież ta sieć musi jeszcze zarobić, a nie tylko aby się koszty zwracały.

W systemie MLM zrobiono coś innego. Zrezygnowano z reklamy, zrezygnowano z punktów w Galeriach i innych lokali, zrezygnowano z pracowników, którzy mieliby w tych punktach pracować. Zatem kupa szmalu zostaje w kieszeni usługodawcy.

Ale pomyślisz: No tak, tylko, że takim sposobem to nikt by się o tej usłudze nie dowiedział!

Więc jakoś się reklamować muszą przecież. No i tu właśnie działa MLM. Reklamę robią KLIENCI, którzy już korzystają z produktów czy usług. W tym przykładzie z telefonii komórkowej. Klient korzysta z usług jest zadowolony i Firma mówi mu tak:

Ok, Drogi Kliencie. Zapłacimy Tobie za reklamę naszej usługi. Oddamy Ci jakiś umówiony % za zakupy każdego Klienta, którego do nas przyprowadzisz. Wtedy Klient, sam się główkuje jak reklamować. Jak pozyskać nowego Klienta. A Firma płaci tylko za SKUTECZNĄ reklamę, czyli za faktycznie pozyskanego nowego Klienta.

Tradycyjna sieć komórkowa płaci za reklamę, ale nie wie tak naprawdę ilu klientów z tej reklamy przyszło. Np robią reklamę na bilbordzie… nie wiadomo ilu nowych klientów ta reklama faktycznie ściągnęła i czy się opłacała i zwróciła. Czy zadziała czy nie za bilbord trzeba zapłacić i to grube tysiące z jeden bilbord a w kraju są ich tysiące. Do tego reklamy w TV, gazetach, radio…. to są OGROMNE pieniądze.

Firma MLM Płaci TYLKO za faktycznie pozyskanego Klienta. Zobacz ile zaoszczędza ta firma pieniędzy dzięki temu. Dlatego stać ją na wypłaty dla Klientów.

Firma MLM w związku z tym, że zaoszczędziła kupę szmalu rezygnując z tego wszystkiego co robi się w tradycyjnych firmach ma na to pieniądze, aby zapłacić umówioną prowizję aktywnym Klientom, którzy przecież przyprowadzają do Firmy NOWYCH KOLEJNYCH KLIENTÓW. Firma po prostu dzieli się zyskiem ze swoimi Klientami, którzy aktywnie promują, reklamują ich produkty czy usługi.

marketing sieciowy zarabienia w internecie struktura

Ale nazywa się to MULTI LEVER MARKETING czyli firma wynagradza Klientów nie tylko za bezpośrednie przyprowadzenie Nowego Klienta, ale także za to, że Ci przyprowadzeni klienci, przyprowadza kolejnych, tamci kolejnych i następni kolejnych…. MULTI (wiele) LEVEL (poziom) (wielopoziomowy dochód). Ten klient, od którego się ta cała sieć Nowych Klientów zaczęła, zarabia od tych wszystkich zakupów co miesiąc prowizję.

I to jest DOCHÓD PASYWNY. Ludzie potrafią zarabiać w ten sposób ponad uwaga: 100 (słownie: sto) tyś zł miesięcznie [przeczytaj ile możesz zarobić w MLM, który promujemy w Projekt Druga Wypłata]. Wszystko zależy od tego jak dużą sieć wybudujesz. A każdy może zacząć. Ty też możesz zacząć choćby DZISIAJ! Kto wie jak będzie wyglądała Twoja sieć za rok i ile będziesz mieć z niej dochodu [tu przeczytaj ile możesz zarobić].

W Projekt Druga Wypłata wybraliśmy jedną taka firmę MLM, której produkty polecamy i która za to polecanie płaci nam pieniądze. Możesz dołączyć do nas i zacząć aktywnie polecać w ciągu nawet 1 godziny od dołączenia i zacząć zarabiać pieniądze w ten własnie sposób.

Nasza Społeczność Projekt Druga Wypłata pokazuje jak się to robi w Internecie. Pracując tylko online. Bez dzwonienia do starych znajomych, bez chodzenia po sąsiadach i tak dalej.

A jeśli myślisz sobie, że przykład z siecią komórkową jest wymyślony i naciągany, to informuje Cię, iż istnieje taka sieć w Polsce już od wielu lat. Nazywa się FM MOBILE. Sama z jej usług korzystałam. Tam Klienci mogą polecać innym użytkownikom tą sieć komórkową i dzięki temu swój abonament mają bezpłatnie + zarabiają dodatkowo co miesiąc pieniądze.

Jesteś już zarejestrowany w naszym Projekcie! SUPER! Jeśli jeszcze nie masz statusu PARTNER DW i nie masz dostępu do PLANU DZIAŁANIA, to zacznij dzisiaj działać, aby za rok nie żałować! Przejdź do SZYBKI START i rozpocznij swoją drogę.

Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany w Projekt Druga Wypłata to zrob to teraz…

Rejestracja w naszym Projekcie jest BEZPŁATNA!

Zacznij dzisiaj, aby za rok nie żałować!

ODBIERZ GOTOWY AUTOMATYCZNY SYSTEM ZARABIANIA ONLINE W MLM jak zarabiac w internecie w mlm

 

 

Zarabainie w Internecie Joanna Sitarz mlm w internecie

Pozdrawiamy 🙂
Joanna Sitarz
wraz z zespołem Projekt Druga Wypłata

 

P.S Napisz w komentarzu co sądzisz o MLM? 🙂

 

13 thoughts on “Co to jest Multi Level Marketing (MLM)?

 1. Halina napisał:

  MLM to jedna z lepszych form zarabiania – daje możliwość szybkiego rozwoju i pracy w zespole, który wspiera, a nie wyzyskuje.

 2. Renia.Janowska napisał:

  jest ok,ale…
  Wszystko opisane krok po kroku.
  ps. a gdyby tak… pisząc KROK 1, np. w punkcie 1 gdzie są odnośniki do kolejnych podpunktów po prostu je tak nazywać – nawet po myślniku.
  Co mam na myśli? przy tekście „[przeczytaj: Co to jest MLM]” dopisać „[przeczytaj: Co to jest MLM – punkt 4 lub czytaj dalej w punkcie 4]”. I tak czytelnik będzie czytać punkt 4 w swoim czasie – po kolei.

 3. Sylwia Kasprowicz napisał:

  MLM owi przyglądam się od dłuższego czasu, są jestem zarejestrowana w jednym z takich, bo produkty i sposób opieki nad klientem jest zupełnie inny niż np.w stacjonarnym sklepie. Darmowe wysyłki, gratisy, konferencje itd. Wiem skąd pochodzi produkt i jak jest tworzony. Dodatkowo historie osób, które zarabiają, koleżanek, które po 3 miesiacach wyrobiły dochód pasywny 3 tyś zł,a po roku 6 tyś dają motywację, by w końcu działać i zarabiać też. W MLM praca jest również pracą nad sobą, staję się osobą bardziej zadowoloną z życia i tego co robię,a to, że przy mnie inni rosną w siłę to już w ogóle daje energię ???

  • monikamirga napisał:

   Bardzo prosto przekazana informacja o mlm gdybym wcześniej nie znała tego systemu od razu by mnie to zainteresowało ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *