Projekt Druga Wypłata jest BEZPŁATNY. Nikt tu nikomu niczego nie płaci, ani też Projekt nikomu nie wypłaca żadnych pieniędzy. 

Natomiast faktycznie są potrzebne pieniądze, aby zostać PARTNEREM DW. Te pieniądze są potrzebne na zakup produktu, który polecamy wewnątrz Projektu Druga Wypłata osobom zainteresowanym.

Ten produkt jest OBCYM PRODUKTEM. Czyli należy on do ZEWNĘTRZNEJ FIRMY MLM [przeczytaj: Co to jest MLM]. To tamta firma produkuje i sprzedaje ten produkt. Projekt Druga Wypłata niczego nie sprzedaje. Projekt jedynie poleca ten produkt, poleca tamtą firmę.

Te osoby, które wykupią ów produkt, stają się PARTNERAMI DW i dostają wszystkie instrukcje i całe zaplecze do tego, aby zarabiać pieniądze. Czyli kolejnym osobom POLECAĆ ZAKUP OWEGO PRODUKTU. Ale tak naprawdę to nie oni bezpośrednio polecają ten produkt, tylko w ich imieniu poleca PROJEKT DRUGA WYPŁATA. A PARTNER za każdą udaną sprzedaż z jego linku partnerskiego zarabia wtedy prowizję 100 zł [zobacz jak naliczane są wypłaty] 

Widzisz, aby cokolwiek zarobić (w Internecie czy poza Internetem) trzeba komuś coś sprzedać. Pieniądze na Świecie biorą się:

  • ze sprzedaży
  • z darowizn
  • z farta (znalezione, wygrane)

Nie istnieją na tym Świecie żadne inne źródła pozyskiwania pieniędzy, niż te trzy wyżej wymienione.

W Projekcie DW nikt pieniędzy Ci nie da, wiec darowizna odpada. Na Fart nie liczymy. Zatem pozostaje jedynie SPRZEDAŻ.

Na Świecie zdecydowana większość pieniędzy bierze się właśnie ze sprzedaży. Trzeba coś komuś sprzedać, aby zarobić. Chyba, że liczysz na dwie pozostałe opcje w życiu, ale to raczej chyba kloszardem wtedy musisz zostać. Nie oceniam Twojego wyboru 🙂

 

Część osób powie teraz: Nie zgadzam się, pieniądze są jeszcze z pracy!

 

No więc wyprowadzę Cię z błędu. Praca, to uwaga: …………………SPRZEDAŻ !!!! …. Tak, tak,,,, to sprzedawanie swojego czasu, doświadczenia, swojej wiedzy i umiejętności oraz swoich predyspozycji za kasę 🙂 Pracując na etacie, sprzedajesz to wszystko swojemu pracodawcy. Twój pracodawca to Twój………………… uwaga: …………….. Klient. Jedyny z resztą, więc biada Ci, gdy zrezygnuje z comiesięcznych zakupów u Ciebie :)….. Nazywa się to ładnie – zwolnieniem z pracy. Ale tak naprawdę chodzi o to, że wtedy Pracodawca nie chce już kupować od Ciebie Twojego czasu. Więc tracisz swojego jedynego Klienta i wtedy zazwyczaj szukasz nowego Klienta, któremu sprzedasz swój czas.

W zależności od tego na jakim poziomie masz te predyspozycje (np. wiek, prezencję), umiejętności, wiedzę i doświadczenie, wtedy wycenia się czas, za który ktoś kto Cię zatrudnia (Pracodawca) od Ciebie ów czas kupi. Np. lekarz za sprzedaż swojego czasu ma zdecydowanie większą stawkę, niż emerytowany ochroniarz w Biedronce.

Lecz to nie zmienia faktu, że zarówno lekarz jak i ochroniarz sprzedają swój czas, aby pozyskać pieniądze z owej sprzedaży. To samo robią: fryzjerka, aktorka, modelka, majster, stolarz, prezes banku, pani sprzątaczka, prawnik, dostawca pizzy i tak dalej… Wszyscy oni sprzedają swój czas za jakąś tam określoną stawkę (mniejszą lub większą) i w tym czasie, który sprzedali muszą (i często chcą, ale też często nie chcą, a muszą… w której grupie jesteś?) wykonywać jakieś konkretne czynności, po to, aby otrzymać umówioną wcześniej wypłatę. Jeśli nie wykonają swoich obowiązków w czasie, który sprzedali nie zarobią.

Projekt Druga Wypłata jest dla osób, które chcą pozyskać pieniądze w inny sposób niż sprzedawanie swojego czasu.

Jednak nadal chodzi o sprzedaż. Czyli chodzi nam o to, aby zarabiać bez względu na to czy w danym miesiącu pracuje się 100 godzin czy 20 godzin. Aby nasz zarobek, nie był uzależniony od czasu naszej pracy. DO tego tu dążymy i tego Cię tu będziemy uczyć jeśli zostaniesz naszym PARTNEREM DW.

 

 

I teraz problem polega na tym,
że większość ludzi,
którzy zaczynają w Internecie (jeśli nie wszyscy):

 

po 1 :: nie lubi nic sprzedawać
po 2 :: nie mają co sprzedawać
po 3 :: nie chcą nic nikomu sprzedawać
po 4 :: nie wiedzą jak sprzedawać
po 5 :: nie mają komu sprzedawać

 

Które z tych punktów dotyczą Ciebie? Wszystkie????? 😀 ….

W związku z tym większość osób (prawdopodobnie także TY) NIC NIE ZARABIA…. bo pieniądze biorą się ze……………. SPRZEDAŻY!!!!!! …. a skoro tego nie robią…. no to….. nie zarabiają……. 

I tu konkluzja: Dopóki nie zaczniesz sprzedawać – nie będziesz zarabiać (kropka)

Jeśli na swój brak osiąganych dochodów w Internecie masz jakieś inne wyjaśnienia, to po prostu sam się oszukujesz i usprawiedliwiasz, sam sobie mydlisz oczy. Prawda jest taka, jak napisałam wyżej.

Idźmy zatem dalej…

Skoro już wiesz, że co najmniej jeden z 5 wyżej wymienionych punktów dotyczy Ciebie (jak nie wszystkie) …. i teraz wiesz też, że w związku z tym nie masz szans cokolwiek sprzedać…. no więc znając prawdę już teraz rozumiesz, że w takim razie NIC NIE ZAROBISZ…… tak długo dopóki tego nie zmienisz i nie zaczniesz sprzedawać…

…. i tu właśnie Projekt DW idzie Tobie z pomocą, abyś zaczął sprzedawać! A tym samym – ZARABIAĆ! Mianowicie…..

….. W Projekt Druga Wypłata wybraliśmy obcy produkt, aby na jego sprzedaży zarabiać. Obcy produkt, czyli produkt, który produkuje zewnętrzna firma. Oni ten produkt zrobili, stworzyli wiele lat temu, z sukcesem to sprzedają już od roku 2004. Mają tysiące zadowolonych klientów. Mają patenty, certyfikaty i stale rozwijają swoją Firmę. Ponieśli ogromne koszty, aby to wszystko zrobić i rozwinąć. To oni zajmują się jego wysyłką, logistyką, produkcją i całym tym skomplikowanym procesem. Natomiast My w Projekt Druga Wypłata jedynie POLECAMY ten produkt innym osobom. A jeśli ktoś komu go polecamy skorzysta z polecenia i wykupi ów produkt, wtedy jest własnie ZAROBEK! Ponieważ doszło do ………. SPRZEDAŻY!!! WŁAŚNIE 😀

Oczywiście moglibyśmy stworzyć własny produkt…. ale ileż z tym byłoby babraniny i roboty. Po co to komu. Polecanie to najprostsze zarabianie jakie istnieje. Firma wypłaca Ci pieniądze za każdą udaną sprzedaż. Jest to tak zwana PROWIZJA. Czyli jakiś ustalony % od kwoty sprzedaży. Po prostu firma dziękuje Ci, że znalazłeś nowego Klienta, który od nich kupił produkt i w nagrodę odpalają Ci cześć z tej zarobionej kasy. Oni teraz muszą tego klienta obsłużyć, wysłać mu ten produkt i cała ta reszta jest już po stronie firmy. Ty masz wszystko z głowy. Masz swoją prowizję i nic Cię więcej nie interesuje. To oni mają wszystko na głowie.

Naszym zadaniem jest jedynie doprowadzić do SKUTECZNEJ SPRZEDAŻY, czyli SKUTECZNIE POLECIĆ produkt obcej firmy.

 

I właśnie wewnątrz Projektu polecamy ów produkt. A każdej osobie, która ów produkt kupi pomagamy, aby i ona mogła skutecznie polecać ów produkt dalej i też zarabiać swoją PROWIZJĘ.

Dlatego wyręczamy ją w tym polecaniu. OTO CAŁY SEKRET!

Dajmy gotowe instrukcje, mamy już gotowe wideo, teksty, gdzie tłumaczymy wszystko o tym produkcie, o tym jak się tu zarabia i w ogóle wszystko tłumaczymy. Jest to wszystko w SZYBKI START. Dlatego taka osoba, która wykupi ów produkt nikomu nie musi polecać go bezpośrednio. Ponieważ my to zrobimy w imieniu tej osoby.

I teraz ktoś ktoś wykupi produkt i zacznie aktywnie działać wg naszych instrukcji, wtedy znajdzie nowych Klientów na ten produkt za pośrednictwem Projektu Druga Wypłata. I za każdą skuteczną sprzedaż taki Partner DW zarabia 100 zł [zobacz kiedy zarobisz 100 zł].

 

Zatem, odpowiadając na pytanie zadane w temacie tego artykułu:

TAK, aby zostać Partnerem DW to owszem trzeba kupić produkt od tej zewnętrznej firmy MLM. Ponieważ dzięki temu wtedy zyskujesz od tamtej firmy prawo do polecania tego produktu innym osobom i w związku z tym otwierają się Tobie drzwi do tego, aby zarabiać prowizję na polecaniu. Natomiast polecanie odbębni za Ciebie Projekt Druga Wypłata. Bo tutaj mamy już wszystko gotowe, aby skutecznie w Twoim imieniu polecać ten produkt. Twoim zadaniem jest jedynie zaprosić Nowe Osoby do BEZPŁATNEJ rejestracji w Projekt DW (dostaniesz instrukcje jak to skutecznie robić), a resztę zrobimy już my, a Ty zarabiasz prowizję za każde skuteczne polecenie produktu w Twoim imieniu, Twoim Nowym Osobom.

  • Jaki duży jest to koszt zakupu tego produktu?
  • Co to za zewnętrzna firma MLM?
  • Co to za produkt?

Zacznij SZYBKI START tam jest to wszystko w odpowiednim momencie omówione 🙂

 

 

Zatem jeśli takie wsparcie Cię interesuje, chcesz ruszyć w Internecie i zacząć zarabiać pieniądze w systemie MLM, to bardzo serdecznie zapraszamy Cię do naszej SPOŁECZNOŚCI.

Rejestracja w naszym Projekcie jest BEZPŁATNA!

Zacznij dzisiaj, aby za rok nie żałować! jak zarabiac w internecie w mlm

 

Zarabainie w Internecie Joanna Sitarz mlm w internecie

Pozdrawiamy 🙂
Joanna Sitarz
wraz z zespołem Projekt Druga Wypłata

P.S Jeśli masz do tego jakieś pytania, możesz napisać TUTAJ KLIKNIJ 🙂