pieniadze pln mlm online naliczenia prowizji

Aby zrozumieć zarobki w MLM, trzeba mieć podstawową wiedzę na temat zasad budowania dochodu w MLM. Czyli znać terminy typu: STRUKTURA, RANGA, OKRES ROZLICZENIOWY, POZIOM (czy tez inaczej linia, głębokość) i kilka innych.

Ten artykuł byłby bardzo długi gdybym to wszystko tu tłumaczyła. Zatem w osobnym artykule opisałam te absolutne podstawy [PRZECZYTAJ TUTAJ]. Dla osób, które nic nie wiedzą na ten temat i dochód w MLM jest dla nich czymś totalnie nowym. Zatem jeśli jesteś taką osobą to najpierw zapoznaj się z tamtym artykułem, w którym tłumaczę te wszystkie podstawy.

Przypomnę: Projekt Druga Wypłata (DW) nikomu nie płaci żadnych pieniędzy. W projekcie współpracujemy z zewnętrzną firmą z branży MLM, która płaci aktywnym PARTNEROM DW, zgodnie z jej regulaminem wynagrodzeń czyli Planem Marketingowym [więcej o tym czym jest Projekt Druga Wypłata przeczytaj TUTAJ KLIKNIJ].

No i teraz plan wynagrodzeń. Jest tak banalnie prosty, że prostszego nie znalazłam w całej swojej 12 letniej karierze działania w eBiznesie.

W wybranej firmie MLM, którą poleca Projekt DW, są dwa źródła dochodu:

  • SZYBKI START (100 zł lub 50 zł)
  • PASYWNY DOCHÓD (25 zł)

I to wszystko. Oto cały plan wynagrodzeń. Bez żadnych warunków obostrzeń i skomplikowanych obliczeń. A teraz wyjaśnię Tobie jak i kiedy są naliczane te prowizje.

SZYBKI START:

Jeśli w Twojej strukturze pojawi się  Nowa Osoba/Klient/Partner, wtedy uaktywnia się Tobie SZYBKI START i trwa 2 miesiące względem tej Nowej poleconej Osoby.

Nie jest ważne kto polecił tę Osobę. Czy Ty, czy ktoś inny. Ważne jest, aby ta Nowa Osoba była na jednym z 3 pierwszych Twoich poziomów. Gdy będzie na 4-tym poziomie lub głębiej, wtedy SZYBKI START już nie obowiązuje. Wtedy z takiego polecenia jest dochód PASYWNY, o którym później.

Nie ważne jest też to jak długo Ty jesteś już w Firmie zarejestrowany. Czy od wczoraj, od miesiąca, czy od pół roku, czy od kilku lat. SZYBKI START uaktywnia się Tobie za każdym razem, gdy jakaś Nowa Osoba pojawi się na którymś z Twoich 3 pierwszych poziomów w strukturze i trwa przez 2 miesiące od dołączenia się tej Nowej Osoby.

Jeśli w jednym miesiącu dołączy się 10 takich Nowych Osób to odpala Ci się 10 SZYBKICH STARTÓW. Jeśli 30 to masz 30 takich SZYBKICH STARTÓW. Nie wyobrażasz sobie jaka to jest kasa… i tak możesz mieć co miesiąc te szybkie starty! 😀

W czasie tych 2 miesięcy Szybkiego Startu zarabiasz UWAGA:

  • 100 zł od każdego zakupu w pierwszym miesiącu na 3 poziomach
  • 50 zł w drugim miesiącu na 6-ciu poziomach

Odbywa się to w następujący sposób:

W Pierwszym miesiącu zarabiasz 100 zł z 3 poziomów:

Czyli jeśli na którymś z Twoich 3 poziomów pojawi się Nowa Osoba (nie ważne przez kogo polecona) i dokona zakupu pakietu, to Ty otrzymujesz 100 zł.

Poniżej na obrazku zobacz, że układ nie ma znaczenia. Nie ma znaczenia ile osób Ty bezpośrednio polecisz. Liczą się wszystkie Nowe Osoby na Twoich trzech poziomach.

W Drugim miesiącu zarabiasz 50 zł z 6 poziomów:

Czyli mogło być tak, że na Twoim 5 tym poziomie pojawiła się Nowa Osoba. Więc w pierwszym miesiącu jej zakupu nie dostaniesz z tego 100 zł, ponieważ SZYBKI START w pierwszym miesiącu sięga tylko do 3 poziomu. Ale już za zakup tej osoby w drugim miesiącu odpala Ci się 50 zł.

I odpala Ci się te 50 zł za zakupy każdej Nowej Osoby, która w drugim miesiącu pojawiła się aż do Twojego 6-tego poziomu i dokonuje zakupu swojego pakietu.

Zarabiasz z 6-ciu aktywnych poziomów 50 zł. Również nie ma znaczenia układ i to ile Ty osobiście osób poleciłeś, a ile inne osoby, które są w Twojej organizacji.

Wyobrażasz to sobie? Polecasz bezpłatnie Projekt DW. W ten sposób zdobywasz swój pierwszy poziom. Te osoby zaczynają robić dokładnie to samo, a ich osoby też to samo. Twoja struktura rośnie w szerz i w dół, bo kolejne osoby polecają Drugą Wypłatę.

A Ty masz prowizję 100 zł i 50 zł za zakupy od każdej nowej osoby na poziomach SZYBKIEGO STARTU czyli aż do 6 poziomu! Nie ważne, że ktoś inny polecił te osoby. Czy Ty sobie wyobrażasz jakie to są pieniądze? 😀

Może lepiej sobie nie wyobrażaj tylko po prostu to zrób 🙂

PASYWNY DOCHÓD:

Jeśli zakupy kogoś z Twojej struktury nie kwalifikują się już do SZYBKIEGO STARTU, to wtedy obowiązuje dochód pasywny.

Polega on na tym, że co miesiąc firma zapłaci Tobie 25 zł za powtarzane zakupy osób nie tylko bezpośrednio poleconych przez Ciebie, ale do 12 głębokości (linii). Czyli Twoi poleceni rekomendują innym, a tamci powtarzają to samo… Ty za zakup każdej aktywnej osoby otrzymujesz 25 zł.

Czyli innymi słowy, jeśli cała Twoja społeczność PARTNERÓW DW, którą wybudujesz, w szerz i w głąb od siebie (nie ważne, czy osoby kupujące będą poleceni bezpośrednio przez Ciebie, czy przez inne osoby, którym Ty wcześniej polecisz Projekt DW, lub jeszcze inne osoby od tych i tamtych osób) będzie liczyła 20 aktywnych PARTNERÓW DW (czyli klientów firmy MLM), to co miesiąc otrzymujesz pasywnie z tego tytułu 25 zł x 20 = 500 zł.

Jeśli będzie 30 takich osób, to wypłata dla Ciebie co miesiąc wynosi wtedy 750 zł. Przy 50 takich osobach –  pasywna wypłata dla Ciebie to 1250 zł.

Przypuśćmy, ze co miesiąc pozyskujesz zaledwie 5 nowych Klientów dla Firmy (a to naprawdę bardzo mało, są PARTNERZY DW co pozyskują po 30 nowych osób miesięcznie a tyle co zaczęli dopiero ten biznes odkrywać i dopiero się uczą!).

Ok, przy 5 osobach bezpośrednio poleconych miesięcznie to jest za rok:

1 miesiąc  5 osób x 25 zł = 125 zł
2 miesiąc 10 osób x 25 zł = 250 zł
3 miesiąc 15 osób x 25 zł = 375 zł
4 miesiąc 20 osób x 25 zł = 500 zł
5 miesiąc 25 osób x 25 zł = 625 zł
6 miesiąc 30 osób x 25 zł = 750 zł
7 miesiąc 35 osób x 25 zł = 875 zł
8 miesiąc 40 osób x 25 zł = 1000 zł
9 miesiąc 45 osób x 25 zł = 1125 zł
10 miesiąc 50 osób x 25 zł = 1250 zł
11 miesiąc 55 osób x 25 zł = 1375 zł
12 miesiąc 60 osób x 25 zł = 1500 zł

RAZEM = 9750 zł

W ciągu roku całkiem PASYWNIE tylko i wyłącznie ze swoich własnych poleceń, a przecież płacą za wszystkie polecenia, nie tylko Twoje osobiste. Te 60 osób przecież cały czas dalej polecają i pojawiają się w Twojej strukturze stale Nowe Osoby.  Zakładając, ze w ciągu roku każdy tylko jedną osobę poleca to ty masz 19500 zł w ciągu roku zarobione PASYWNIE.

+ do tego Szybkie Starty, czyli:

500 zł co miesiąc za 1 miesiąc (100 zł od osoby) = 500 zł x 12 miesięcy = 6000 zł
i to liczymy TYLKO Twoje bezpośrednie polecenia. A przecież płacą 100 zł za obojętnie jakie polecenie na Twoich 3 poziomach w pierwszym miesiącu. Przecie Twoi ludzie dalej polecają.

250 zł drugi miesiąc (50 zł od osoby) = 250 zł x 12 miesięcy = 3000 zł

I już opisywałam, ale jeszcze raz przypomnę, że:

Nie ma też żadnych warunków typu, że trzeba mieć jakąś określoną liczbę osób bezpośrednio poleconych, albo jakiejś procentowej równowagi pomiędzy rozwijającymi się liniami sponsorowania.

Możesz polecić tylko jedną osobę jako aktywnego PARTNERA DW i jeśli ona poleci kolejne 100 nowych osób, to Ty masz w swojej organizacji DW te 100 jego/jej osób + tą osobę, którą Ty poleciłeś, czyli 101 osób. Zarabiasz wtedy 25 zł x 101 = 2525 zł co miesiąc dla Ciebie pasywnie.

Nie ma znaczenia również struktura, w jaką polecone osoby się ułożą. Nie ma znaczenia, kto oraz ile osób polecił. Pod Tobą może być ktoś, kto będzie polecał bardzo dynamicznie i Ty dzięki temu również zarabiasz. Na obrazkach poniżej pokazane jest, że w obu przypadkach zarabiasz dokładnie tyle samo.

PUNKTY WARTOŚCIOWE (PW)

Każdy pierwszy zakup pakietu w danym miesiącu daje:

Po 1 – Omówione już prowizje (przypomnę w szybkim starcie jest to 100 zł i 50 zł oraz 25 zł w dochodzie pasywnym).

Po 2 – Nalicza 3 PW (punkty wartościowe), które przelicza się na wysokość wypłat i osiąganych RANG.

1 pakiet = 3 PW

zatem 100 PW = 34 pakiety

W zależności od tego ile w jednym miesiącu kalendarzowym w Twojej strukturze było zakupionych pakietów, oblicza się wtedy Twoje PUNKTY WARTOŚCIOWE (PW) i jeśli wysokość tych punktów przekroczy któryś z pułapów to otrzymujesz odpowiedni TYTUŁ (RANGĘ).

PUNKTY WARTOŚCIOWE naliczane są z całej Twojej struktury. Nie ważne kto kogo i kiedy polecił. Ty mogłeś polecić tylko jedną osobę. Jeśli ona wybudowała dużą strukturę to wszystkie punkty liczą się także TOBIE.

Ile potrzebujesz mieć w strukturze zakupionych PAKIETÓW PRODUKTU, aby osiągnąć odpowiednie PUNKTY WARTOŚCIOWE, a tym samym RANGI:

mlm pozycje rangi i zarobki zarabianie w internecie

Zatem Twoim pierwszym celem powinno być to, aby w PROJEKCIE DW jako PARTNER DW pojawiło się w Twojej całej strukturze (czyli nie tylko Twoje bezpośrednie polecenia ale ogólnie w głębi również) 34 nowe osoby, z których każda dokona zakupu produktu w firmie. Wtedy otrzymujesz pierwszy tytuł TEAM LIDER i masz wypłatę ok 1000 zł.

Jestem przekonana, że jeśli zaczniesz działać tak jak to opisuję w PLANIE DZIAŁANIA to w ciągu miesiąca jesteś w stanie zbudować taką strukturę.

Twój pierwszy cel to – 34 pakiety w strukturze w ciągu miesiąca!

Co da Tobie wypłatę pasywną 1000 zł + Szybki Start!

Jeśli te 34 pakiety będą na Twoich pierwszych 3 poziomach to z SZYBKIEGO STARTU otrzymasz 3400 zł + pasywnie 1000 zł = 4400 zł w pierwszym miesiącu i tytuł TEAM LIDER!

Okres rozliczeniowy i wypłaty oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym

W różnych firmach MLM te okresy są różne. W tej firmie, którą polecamy w ramach projekt Druga Wypłata okres rozliczeniowy to po prostu miesiąc kalendarzowy.

Firma liczy ile pakietów produktu w Twojej strukturze do 12-tego poziomu zostało zakupionych, przelicza to na prowizję z SZYBKI START oraz na DOCHÓD PASYWNY, oblicza punkty wartościowe i wyliczoną kwotę Firma nalicza Ci na Konto Klubowe do 5 tego dnia kolejnego miesiąca. Możesz wypłacić z Konta Klubowego Firmy naliczone środki z tytułu umowy zlecenia jeśli:

  • gdzieś pracujesz
  • prowadzisz firmę
  • lub nie masz ukończone 26 lat

Wtedy za każdy rok otrzymujesz z Firmy PIT, aby móc rozliczyć otrzymany dochód w Urzędzie Skarbowym.

Nie możesz wypłacić środków w przypadku gdy jesteś:

  • osobą bezrobotną
  • emerytem

W takich wypadkach najlepiej jest założyć po prostu firmę, aby móc wypłacać swoje dochody. Lub Firma przewidziała dla takich osób tak zwane VOUCHERY o wartości 900 zł/mc. Kupują oni wtedy produkt o ponad połowę taniej płacąc tym VOUCHEREM. Czyli zamiast pieniędzy mają dużo taniej produkty i ewentualnie mogą je sprzedać, aby zamienić na pieniądze.

Co oznacza być aktywnym PARTNEREM DW

Podstawą do wypłaty prowizji za dany okres rozliczeniowy jest to czy Partner był w tymże okresie aktywny czyli czy dokonał zakupu produktu z firmy.

Nie ma obowiązku kupowania produktu w firmie. Można nie kupować, ale jeśli się nie kupuje to nie ma się też wypłaty.

Zatem… jeśli polecasz Projekt Druga Wypłata i osoby rejestrują się tutaj z Twojego linka, następnie ja im pokazuję o co chodzi w tym biznesie i oni się decydują zakupić produkt, to wtedy Twoja struktura się buduje. Zatem jeśli będziesz chcieć otrzymywać dochód z owej struktury, sam osobiście musisz w danym miesiącu być aktywny i dokonać zakupu produktu.

CHCESZ TAK ZARABIAĆ?
DOŁĄCZ DO NAS!

 

Otrzymaj wsparcie, rusz w końcu w Internecie i zacznij zarabiać pieniądze w systemie MLM.
Serdecznie zapraszamy Cię do naszej SPOŁECZNOŚCI.

Rejestracja w naszym Projekcie jest BEZPŁATNA!

Zacznij dzisiaj, aby za rok nie żałować! jak zarabiac w internecie w mlm

 

Zarabainie w Internecie Joanna Sitarz mlm w internecie

Pozdrawiamy 🙂
Joanna Sitarz
wraz z zespołem Projekt Druga Wypłata

P.S Jeśli masz do tego jakieś pytania, możesz napisać TUTAJ KLIKNIJ 🙂