Podstawy budowy dochodu w MLM.

pieniadze pln mlm online naliczenia prowizji

Aby zrozumieć zarobki w MLM, trzeba mieć podstawową wiedzę na temat zasad budowania dochodu w MLM.

Ten artykuł jest dla osób, które nic nie wiedzą na ten temat i dochód w MLM jest dla nich czymś totalnie nowym. Zatem jeśli jesteś taką osobą to najpierw zapoznaj się z tamtym artykułem zanim przejdziesz do artykułu o tym jakie jest wynagrodzenie w firmie MLM, której produkty poleca Projekt Druga Wypłata.

Zacznijmy więc od podstaw. Jeśli jesteś kompletnie początkującą osobą to nie masz pojęcia o czymś takim jak: SPONSOR, STRUKTURA, POZIOMY, AKTYWNOŚĆ OSOBISTA, RANGI. Są to terminy używane w MLM [przeczytaj czym jest MLM].

Dlatego zacznę od początku.

marketing sieciowy zarabienia w internecie struktura

Ktoś poleca Tobie produkt firmy MLM. W Projekt DW jest to Twój Opiekun, często tą osobę nazywa się też SPONSOREM. Ty go kupujesz i automatycznie stajesz się poleconym KLIENTEM/PARTNEREM tej firmy MLM. Co daje Tobie same korzyści.

  • Po 1 zazwyczaj masz zniżkę na produkty tej firmy,
  • Po 2 masz prawo polecać produkty dalej i otrzymywać za skuteczne polecenie prowizję od firmy.

Czyli firma w podziękowaniu za przyprowadzenie nowego Klienta, odpala Tobie jakiś %, jakąś cześć z tej kasy, którą Klient zapłacił firmie za ten kupiony produkt.

Czyli Twój Opiekun (Sponsor) za polecenie Tobie produktu otrzymuje PROWIZJĘ, a Ty otrzymujesz dokładnie te same korzyści i takie samo prawo budowania tego biznesu jakie ma Twój Sponsor.

twoj sponsor opiekun i ty w strukturze mlm zarabianie online

I w tym momencie gdy kupisz produkt, wszystko co dalej się potoczy zaczyna się od CIEBIE.

Ty zaczynasz polecać innym osobom produkt, z którego sam korzystasz. Polecasz ów produkt ponieważ uważasz go za wartościowy. W dodatku dzięki temu, że polecasz możesz zarabiać, gdyż FIRMA MLM dzieli się z Tobą ZYSKIEM za każde skuteczne polecenie.

W Projekcie DW nie musisz Ty osobiście nikomu polecać produktu, gdyż tutaj mamy już przygotowane wszystkie wideo i materiały, w których omawiamy ten produkt i ten biznes. Wyręczamy Ciebie z tego zadania. [przeczytaj Co to jest Projekt Druga] [Przeczytaj jak działa Druga Wypłata]

 

POZIOMY / LINIE w STRUKTURZE

Zatem, gdy ktoś z Twojego bezpośredniego polecenia kupi produkt, wtedy Ty zarabiasz prowizję, oraz osoba ta jest na pierwszym poziomie, pierwszej linii w strukturze MLM. Czyli jest Twoją osobą bezpośrednio poleconą. Poziom 1. Linia 1. Głębokość 1. Używa się zamiennie tych określeń.

W Projekt Druga Wypłata to My polecamy w Twoim imieniu produkt, używając Twojego linka polecającego, zatem gdy zaprosisz kogoś do bezpłatnej rejestracji w Druga Wypłata to wtedy My już wiemy, że ta osoba jest z Twojego polecenia. Pokazujemy tej osobie wszystko odnośnie budowania tu biznesu oraz produktu, który polecamy i gdy zapraszamy do zakupu produktu, wysyłamy tej osobie TWÓJ LINK POLECAJĄCY. W ten sposób osoby stają się Twoimi Bezpośrednio Poleconymi, mimo, że to My robimy w Twoim imieniu, a nie Ty osobiście. Prowizję za polecenie zarabiasz TY.

Gdy zaprosisz do Projektu DW 10 osób…

Więc podsumowując. powiedzmy, że zapraszasz do Projekt Druga Wypłata 10 osób na bezpłatną rejestrację. Wszystkie te 10 osób otrzymują ode mnie informacje o biznesie i o produkcie. W SZYBKIM STARCIE są przygotowane już wszystkie informacje, wideo i treści, które mają zadanie polecać w Twoim imieniu produkt i ten biznes. Jest to tak zwany lejek marketingowo sprzedażowy, który powoduje, iż polecanie jest bardzo skuteczne.  Jeśli wszystkie 10 osób zdecyduje się kupić produkt to masz 10 osób na pierwszej linii. A jedyne co zrobiłeś to zaprosiłeś te 10 osób do bezpłatnej rejestracji w Projekt Druga Wypłata.

Zobacz jak wtedy będzie wyglądać Twoja struktura. Różnie się to obrazuje. Może być w kółku jako Twój pierwszy okrąg, czyli tak:

struktura mlm w okregu zarabianie w internecie

Albo w linii jako pierwsza linia.

struktura mlm liniowo zarabianie w internecie

Nie ma to znaczenia jak sobie to będziesz wyobrażać. Zapamiętaj, że osoby, które korzystają z Twojego linku polecającego produkt są Twoimi bezpośrednio poleconymi osobami i jest to tak zwany Twój POZIOM 1 (LINIA 1 lub GŁĘBOKOŚĆ 1).

Teraz każda z tych osób ma dokładnie takie same możliwości jak Ty i te osoby również mogą polecać innym osobom produkt. Wtedy Twoja struktura zaczyna rosnąć w dół. Zaczynają powstawać Twoje kolejne poziomy/linie.

struktura w mlm poziomy zarabianie w internecie

Jak widać różne osoby działają z różnym zaangażowaniem i w różnym tempie. Są osoby, które nikomu nie polecą produktu, ale same będą go używać. Są też takie, które zaczną polecać jak szalone i Twoja struktura może rozrosnąć się w dół nawet nie będziesz wiedzieć kiedy.

Każda Twoja bezpośrednio polecona osoba to tak zwana TWOJA NOGA.

W przykładzie obrazkowym, który zamieściłam wyżej, TY masz 10 nóg. Noga to ważny termin w MLM. Dlatego warto to sobie zapamiętać.

Gdy każda Twoja NOGA buduje swoją linie 1 (czyli inaczej mówiąc – swoje NOGI) to w ten sposób Twój BIZNES rośnie, nawet kiedy Ty nie pracujesz, gdyż inne osoby, które są na niższych poziomach w Twojej strukturze działają i polecają dalej produkt. Do Twojej struktury zaczynają dołączać osoby, których nawet nie znasz. Tak powstaje Twój PASYWNY DOCHÓD.

Im większą masz strukturę tym więcej zarabiasz. Oczywiście jeśli osoby, które są w Twojej strukturze są aktywnymi Klientami, czyli kupują produkt. Gdyż pieniądze biorą się ze sprzedaży a nie z samego bycia w strukturze. [Więcej o tym skąd bierze się zarobek jest w tym artykule KLIKNIJ]. O aktywności osobistej, będzie później.

RANGI W MLM

To jest w zasadzie bardzo podobne jak w tradycyjnych biznesach. Weźmy na przykład jakąś  KORPORACJĘ. Zazwyczaj w KORPORACJACH jest Prezes, on ma jakiś Dyrektorów Zarządzających, ci zaś mają jakiś Kierowników i tak dalej, aż do szeregowego pracownika. I oczywiście w takiej Korporacji dochody rosną wraz ze wzrostem stanowiska, które się zajmuje.

struktura w korporacji zarabianie w internecie

W MLM jest bardzo podobnie. Też dochody rosną w miarę jak masz zbudowaną większą strukturę. Czyli budujesz strukturę w MLM i zdobywasz kolejne tak zwane RANGI. Czyli jesteś najpierw szeregowym pracownikiem, nie masz nikogo pod sobą. Ale nad Tobą są jakieś osoby, które już osiągnęły jakieś RANGI typu LIDER, DYREKTOR itd. I oni zarabiają już więcej. Adekwatnie do swojego stanowiska. Czyli tak jak w każdym przedsiębiorstwie.

Zatem ktoś Ci polecił produkt, kupujesz go i dołączasz do firmy MLM i też zaczynasz polecać produkt. Gdy masz określoną ilość aktywnych osób poleconych (klientów/partnerów) pod sobą, to stajesz się takim KIEROWNIKIEM.

Dalej budujesz swoją sieć, która się rozrasta, osoby w niej także awansują, też polecają swoich Nowych Klientów i stają się kierownikami. Wtedy Ty wskazujesz na dyrektora, Twoje dochody rosną, tak samo jak w korporacji. I tak dalej budujesz swoją strukturę i pniesz się w górę.

Tylko, że w Korporacji raczej mało kto ma szansę zostać dyrektorem czy prezesem owej korporacji. Ktoś przychodzi na stanowisko szeregowego pracownika i co najwyżej realnym jest zostać jakimś KIEROWNIKIEM. A i to się wiąże zazwyczaj z wygryzieniem kogoś z tego stanowiska, niezdrową rywalizacją, podkopywaniem dołków pod kimś. I różne inne niefajne sytuacje. Gdyż miejsc na stanowisko KIEROWNIK jest określona ilość. Nie każdy może nim zostać, wiec ludzie robią sobie różne nieprzyjemne rzeczy w takiej korporacji. Oczywiście nie zawsze ale często się tak zdarza.  Czasem faktycznie się zdarza się, że taka osoba, która przyszła na stanowisko szeregowego pracownika zostaje po latach Dyrektorem, jednak są to bardzo rzadkie przypadki.

Tymczasem w MLM jest dokładnie tak samo, że zaczynasz jako szeregowy pracownik. Nie masz żadnej struktury. Ale masz takie same szanse piąć się w górę na stanowiska dyrektorskie, jak każdy inny PARTNER. W MLM nie ma konkurencji, nie ma czegoś takiego, że liczba stanowisk dyrektora jest organiczna jak w typowej korporacji. Nie musisz z nikim walczyć o to stanowisko. Wręcz odwrotnie. Osobom, które są w strukturze na wyższych rangach bardzo zależy, abyś Ty się piął w górę, gdyż wtedy oni mają jeszcze większe z tego profity. Tutaj wszyscy korzystają na tym, że Ty awansujesz.

Dlatego w MLM panuje taka fajna, przyjazna, wspierająca się atmosfera. Ludzie sobie pomagają, ciągną się w górę.

Zostań PREZESEM w swojej własnej strukturze MLM!

Bo w korporacji iluż może być dyrektorów? A prezesów? No niestety w typowej firmie PREZES może być tylko jeden. Tu w MLM każdy osobno buduje swoją firmę. I każdy może zostać takim PREZESEM. A inni mu w tym chętnie pomagają.

struktura w mlm pozycje dyrektorskie zarabianie w internecie

Ile można osób polecać?

Różne są struktury w MLM. Niekiedy są ograniczone na szerokość. Np można podpiąć bezpośrednio pod siebie tylko określona liczbę osób.

Jeśli można podpinać tylko 2 osoby to wtedy taką strukturę nazywa się strukturą binarną.

przyklad struktury binarnej mlm online zarabianie w internecie

Jeśli można max podpiąć 3 osoby, to mówi się, że jest to struktura trójkowa.

przyklad struktury trojkowej mlm online zarabianie w internecie

W takich ograniczonych strukturach, gdy ma się więcej osób poleconych niż te 2 czy 3, to wtedy trzeba podpinać ich w dole struktury. Pod inne osoby. Są MLM’y które nie mają takich ograniczeń. Każda firma MLM ma swój regulamin i swoją strategię. Swój tak zwany PLAN MARKETINGOWY i w każdej firmie wygląda to budowanie struktury na swój właściwy dla niej sposób.

ZASADA NR 1 – każdy PARTNER DW buduje tylko swoją LINIĘ 1

W FIRMIE MLM, którą polecamy w Projekt Druga Wypłata nie ma żadnych ograniczeń w polecaniu bezpośrednim. I strategia jaką się tu kierujemy jest taka, że każdy kto poleca podpina osobę poleconą bezpośrednio pod siebie. Czyli innymi słowy skupiamy się tylko na budowaniu LINII 1. Nie robimy akcji tego typu, że podpinamy, kogoś pod kogoś w dół.

W biznesie, który budujemy każdy jest odpowiedzialny za swoje własne polecenia i nikt za nikogo jego biznesu nie buduje. Nikomu, nikogo nie podpinamy. Ty masz się skupić TYLKO na tym, aby budować swoją LINIĘ 1. Czyli innymi słowy, należy zapraszać Nowe Osoby do Projektu Druga Wypłata na bezpłatną rejestrację, a ja w Twoim imieniu polecam tym Nowym Osobom produkt i gdy oni skorzystają wtedy wylądują na Twojej LINII 1.

Dzięki temu, że każdy PARTNER DW skupia się na budowaniu swojej LINII 1 to Twoja struktura rozrasta się w szerz (bo Ty podpinasz nowe osoby zawsze tylko bezpośrednio do siebie) oraz w dół (bo osoby, które poleciłeś robią dokładnie to samo co Ty zatem powstaje Twój poziom 2, 3, 4 itd..).

I z tych wszystkich podpięć są naliczenia prowizji. Zaraz do tego dojdziemy jak to jest naliczane i ile zarabiasz, gdy w Twojej strukturze pojawia się Nowa Osoba mimo, że Ty jej nie zapraszałeś tylko zrobił to ktoś w głębi Twojej struktury.

Zatem teraz wiesz już co to jest STRUKTURA w MLM, co to są POZIOMY/LINIE w strukturze. I jak ona powstaje. Oraz jak w firmie, którą wybraliśmy działa budowanie struktury i jaką strategię przyjęliśmy. Wiesz też, że każda firma MLM ma swój właściwy dla niej PLAN MARKETINGOWY.

JAK SĄ NALICZANE PROWIZJE?

pieniadze w dloni pln zarabianie w internecie mlm online

Każda firma MLM wypłaca prowizje zgodnie ze swoim PLANEM MARKETINGOWYM. Warto przejrzeć ów plan zanim zdecydujemy się działać z daną firmą. Dla mnie najważniejsze jest to, aby budowanie tu biznesu i otrzymywanie dochodu było jak najprostsze i aby było jak najmniej jakiś tam zasad, reguł i ograniczeń. Aby było JAK NAJPROŚCIEJ. Wolę zarobić mniejszą prowizję za produkt, ale za to móc zrobić to PROSTO i ŁATWO, niż mieć jakieś wysokie prowizje, które i tak są obostrzone takimi warunkami, które ciężko spełnić, aby ową wysoką prowizję dostać.

Z daleka od takich planów marketingowych!!!

procent-z-sieci-partnerskiej

W zdecydowanej większości firm MLM, które dane mi było poznać, jest coś takiego jak równoważenie nóg. Jest to procentowy stosunek dwóch lub większej ilości nóg w stosunku do siebie. Bleeeeeeeeeeeeeeee …. Generalnie samo to zdanie już mnie osłabia – PROCENTOWE STOSUNKI RÓWNOWAŻENIE i takie tam inne…. Czuję się jakbym na studia wróciła! Jeszcze tu całek brakuje!

Słyszysz i widzisz to co ja? I jak rozumiesz to? Bo ja nie. Naprawdę mało kto to rozumie, a tym bardziej mało kto to umie sobie obliczyć. A tym bardziej osoba POCZĄTKUJĄCA W TEMACIE!! HALO!!! A ile osób jest w stanie sobie zaplanować strategicznie dobrze budowanie takiej struktury, gdzie takowe obliczenia wyższej matematyki są stosowane? Ja nie. Nie wiem jak Ty.

Dla mnie to właśnie są te elementy, których unikam. Te OGRANICZENIA i KOMPLIKACJE. Co z tego, że Cię mamią wysoką prowizją, jeśli dadzą Ci takie warunki jej osiągania, których Ty nie rozumiesz i nie jesteś w stanie tego tak zbudować. Generalnie ja jak najdalej od takich biznesów jestem.

Ja jeśli nie jestem w stanie poznać w ciągu 30 minut całego planu marketingowego i go zrozumieć to ja dziękuję za taki biznes. Bo ja początkująca nie jestem i skoro ja nie rozumiem, to co dopiero Nowi Ludzie, których zamierzam szukać w Internecie? 😀 Dlatego dla mnie wszystkie skomplikowane biznesy ODPADAJĄ NA STARCIE.

obcinanie nog w strukturze mlm zarabienie w internecie

Ja lubię PROSTO i ŁATWO. Bez żadnych procentów. Tak abym była w stanie na palcach i w pamięci obliczyć sobie w każdym momencie jaką dostanę wypłatę. Bez obliczania żadnych tam równoważących się procentów i zastanawiania się, która noga idzie dobrze, a która nie i gdzie kogo teraz podpinać, żeby było dobrze i żebym zarobiła jak najkorzystniej? Żeby przypadkiem nie stracić prowizji bo jedną osobę wepnę nie tam gdzie trzeba! WOOW! Matko!!! Chyba bym oszalała z takim biznesem. To nie dla mnie….

Dodatkowo w tych biznesach MLM, które dane było mi poznać jest coś takiego jak ODCINANIE NÓG. Chodzi o to mniej więcej, ze gdy osoba, która poleciłeś zacznie lepiej sobie radzić niż TY, to tracisz ją i jej całą strukturę ze swojej struktury. W sensie ona zarabiać zaczyna więcej niż Ty. Nie chce się tu w szczegóły wdawać aby to tłumaczyć, bo dla mnie też to nadal jest skomplikowane. Wtedy też się tam oblicza jakieś procenty odejmuje jakieś tam prowizje i generalnie skomplikowane to jest jak dla mnie.

Zdania są podzielone. Są osoby, które uważają iż to jest SPRAWIEDLIWE, a są takie co uważają, iż NIE.

Ci co myślą iż to jest SPRAWIEDLIWE, tłumacza to tym, że:

„Jeśli zapraszasz kogoś do Biznesu, a ta osoba stara się więcej niż Ty i zaczyna mieć lepsze wyniki niż Ty, to dlaczego Ty masz mieć z tego dochód, skoro robisz mniej niż ta polecona przez Ciebie osoba.”

Te osoby co uważają iż to nie jest sprawiedliwe tłumaczą to tym, że:

„Przecież to ja poleciłem do biznesu tą osobę, która okazała się takim wymiataczem. Dlaczego mam nie mieć z tego co ona robi dla Firmy swojego %? Poza tym mówicie nam abyśmy zapraszali liderów, a gdy takiego zaprosimy, to nam odcinacie dochód z nogi takowego lidera! To jest niesprawiedliwe!”

Ja jestem bliższa tej drugiej opcji. Uważam, że skoro przyprowadziłam do Firmy super osobę, super lidera, kogoś kto teraz świetnie buduje strukturę i Firma ma dzięki temu dziesiątki, setki i tysiące nowych Klientów, to z jakiej paki mnie teraz maja odepchnąć od tego, abym miała z tego swój zasłużony procent? W końcu to był mój kontakt. To dzięki mnie teraz Firma zarabia więcej bo am tysiące nowych klientów.

Ale niestety zdecydowana większość firm MLM w swoich Planach Marketingowych ma właśnie takie ograniczenia. I okazuje się, że budujesz sobie biznes, a pewnego pięknego dnia widzisz, że zarabiasz mniej niż pół roku wcześniej, bo ktoś z Twojej struktury zaczął polecać lepiej niż Ty i odcinają Ci dochód z tego.

Moim zdaniem to rodzi niezdrową rywalizacje, złość, zazdrość i robi się to co w KROPO – rywalizacja o stanowiska. Oraz żyjesz w wiecznej niepewności „Czy przypadkiem ktoś mnie nie przeskoczy w tym miesiącu, bo dochód stracę???!!!!”. To powoduje pracę i życie w ciągłym strachu i lęku.

Ja dziękuję. Po to łączę się z firmą MLM, aby zbudować sobie stabilny dochód na lata, a nie stresować się jak na etacie, że mnie ktoś wygryzie 😀

Dlatego JA jestem Z DALEKA od takich Planów Marketingowych.

Znalazłam taki BIZNES, w którym nie ma żadnych procentów, żadnych tam równoważonych się nóg. Nie ma odcinania nóg. Nie ma żadnego znaczenia ile masz nóg i gdzie jaka noga ile ma punktów i tak dalej. Po prostu zarabiasz ZAWSZE. Nikt Ci niczego nie zabiera. Firma jest wdzięczna za każdego nowego Klienta, którego przyprowadzisz do Firmy i wynagradza Cie za to ZAWSZE a nie tylko tak długo jak długo jesteś użyteczny, a gdy już ktoś inny robi się użyteczny to spadaj… ucinamy Ci prowizje…. W tej CUDOWNEJ Firmie nie ważne gdzie kogo podepniesz i ile masz ludzi w strukturze. I ten biznes właśnie polecamy w Projekt Druga Wypłata. Bo na dodatek produkt, który ta Fantastyczna Firma produkuje jest czymś co ja uważam, iż uratowało moje życie. Myślę, że dziś już by mnie na tym Świecie nie było, gdybym kiedyś nie trafiła na ten produkt. Ale on tym dowiesz się w SZYBKIM STARCIE.

OK. Dobra te jakieś tam procenty z tego co pamiętam są może lekko ważne, ale dopiero gdy osiągasz rangi dyrektorskie i zarabiasz po 30 tyś miesięcznie. Na początku nie ma to żadnego znaczenia. Dojdę do dyrektora to się wtedy zastanowię. Póki co lubię PROSTOTĘ!

A Ty jak wolisz?

PUNKTY w MLM

We wszystkich MLMach, jakie było dane mi poznać a trochę ich było, zawsze było coś takiego jak PUNKTY. Czyli każdy towar ma przypisana wartość punktową. Różnie te punkty są naliczane. Na przykład 1 zł = 1 punkt. Czyli jeśli towar kosztuje 10 zł to masz 10 punktów. Ale nie jest to regułą. Firmy różnie sobie te punkty określają.

Teraz każdy PARTNER/KLIENT firmy zbiera sobie te punkty. Zarówno za zakupy własne jak i za zakupy, całej swojej struktury. W zależności od tego ile w danym okresie rozliczeniowym uzbierało się punktów to wtedy może otrzymać na przykład jakieś dodatkowe bonusy, zdobywa wtedy jakieś rangi.

Na przykład w firmie, której produkty poleca Projekt Druga Wypłata jeden zakup podstawowego produktu to 3 punkty.

Za zdobycie 100 punktów otrzymuje wtedy taka osoba rangę TEAM LEADER zarabia pasywnie do 3 tyś zł.

Te 100 punktów to są punkty z całej struktury tej osoby do 12 tego poziomu. I w tej firmie, którą poleca DW nie ma znaczenia ile Ty osób poleciłeś, a ile inne osoby. Nie ma to żadnego znaczenia. Tu zawsze wszystkie punkty się Tobie liczą. Ty mogłeś zaprosić tyko jedną osobę, jeśli ona kogoś zaprosi i gdzie\s tam w głębi wybuduje się Tobie struktura na 100 punktów łącznie, to Ty masz też te 100 punktów bo ta cała struktura jest przecież pod Tobą + masz 3 punkty za własne zakupy czyli masz 103 punkty. I to jest GENIALNE w tej firmie.

Okres rozliczeniowy

W każdej firmie MLM jest coś takiego jak okres rozliczeniowy. Jest to czas w którym Partnerzy/Klienci polecają i kupują produkty i zbierają te wszystkie punkty. Potem firma liczy, kto ile zebrał punktów w okresie rozliczeniowym i oblicza ilość wypłaty, uzyskaną rangę i bonusy.

Okres rozliczeniowy każda firma ustala sobie wg własnego widzi mi się. Poznałam firmy, które mają okres rozliczeniowy co 3 tygodnie. Najczęściej okres rozliczeniowy trwa 30 dni.

Są też firmy, które mają okres rozliczeniowy od np. 15 dnia każdego miesiąca do 15 dnia kolejnego miesiąca. Szczerze to nie wiem, po co to komplikowanie.

W firmie, którą polecamy w Projekt Druga Wypłata jest to po prostu miesiąc kalendarzowy. Od pierwszego dnia miesiąca do ostatniego. Prosto zapamiętać. Firma po zakończonym miesiącu w ciągu 5 dni oblicza ile było zakupów w Twojej strukturze w ciągu minionego miesiąca kalendarzowego i na podstawie tego wyniku nalicza Tobie wypłatę.

Każda firma jaką poznałam wymaga od swoich Partnerów, którym wypłaca wynagrodzenie tak zwanej osobistej aktywności. To oznacza, że Partner jeśli chce dostać wypłatę z firmy, sam musi dokonać zakupów w owej firmie i kupić produkty. Zazwyczaj firma wymaga zakupu w jakiejś określonej wartości punktowej. Jeśli klient nie dokona zakupu w okresie rozliczeniowym, to nawet jeśli inne osoby z jego struktury zakupiły produkty i zebrały się punkty to taki nieaktywny Partner nie dostaje wypłaty.

To tyle podstaw. Teraz zachęcam do przejścia do artykułu, w którym omawiam jak dokładnie w firmie, której produkty poleca Druga Wypłata, są naliczane wypłaty, jak budowana jest struktura itd. Przeczytaj TUTAJ >>>

Jesteś już zarejestrowany w naszym Projekcie! SUPER!

Ale nie masz jeszcze statusu PARTNER DW i nie masz dostępu do PLANU DZIAŁANIA! Zatem zacznij dzisiaj działać, aby za rok nie żałować! Przejdź do SZYBKI START i rozpocznij swoją drogę.

CHCESZ TAK ZARABIAĆ?
DOŁĄCZ DO NAS!

Otrzymaj wsparcie, rusz w końcu w Internecie i zacznij zarabiać pieniądze w systemie MLM.
Serdecznie zapraszamy Cię do naszej SPOŁECZNOŚCI.

Rejestracja w naszym Projekcie jest BEZPŁATNA!

ODBIERZ BEZPŁATNIE GOTOWY AUTOMATYCZNY SYSTEM ZARABIANIA W MLM ONLINE

jak zarabiac w internecie w mlm

Zacznij dzisiaj, aby za rok nie żałować!

Zarabainie w Internecie Joanna Sitarz mlm w internecie

Pozdrawiamy 🙂
Joanna Sitarz
wraz z zespołem Projekt Druga Wypłata

 

 

P.S Napisz w komentarzu jak podoba Ci się ten plan marketingowy, który jest w Firmie, którą polecamy w DW!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *