Zarabainie w Internecie Joanna Sitarz mlm w internecie

PLAN DZIAŁANIA

To aspekt, który spędza sen wielu osobom, które dopiero zaczynają w Internecie zarabiać pieniądze.

Jest tyle rzeczy do nauczenia się, tyle do zrobienia. Jak to wszystko ugryźć, aby zacząć działać jak najszybciej jak najskuteczniej?

Wiele osób nie potrafi tego ogarnąć i wręcz latami kręcą się w kółko bez większych efektów. 

W Projekt DW ułożyłam wszystko tak, aby osoba początkująca była prowadzona dzień po dniu za rękę. 

Pokazuję omawiam dokładnie w punktach co trzeba robić. Oraz oczywiście mówię jak należy to robić. 

Każdy dostaje instrukcje i plan działania. Działając uczy się w praktyce i od razu może zobaczyć tego efekty.

Oto jedna z wielu opinii:

opinia Justyny na temat druga wyplata

 

Zaczynasz BEZPŁATNIE
od SZYBKI START w 3 KROKACH

Przygotowałam 3 KROKI Szybkiego Startu. Są one dostępne bezpłatnie po rejestracji w Projekt Druga Wypłata [tutaj zacznij SZYBKI START…]

SZYBKI START w 3 krokach

Bezpłatnie dowiadujesz się czym jest ten Projekt,
jak działa, jak się tu zarabia i o co tu chodzi.

W tych 3 KROKACH przedstawiam ideę działania Projektu. O co tu chodzi, jak to się dzieje, że ten AUTOMATYCZNY SYSTEM POLECANIA DZIAŁA. Na czym polega praca tutaj, na czym zarabiamy. Ile można zarobić, jak wypłaca się pieniądze. I w jakiej firmie MLM kupujemy produkty, które otwierają nam drogę do budowania struktury na AUTOMACIE i zarabiania na automatycznym polecaniu dalej tych produktów.

W KROKU 3 podejmujesz decyzję czy chcesz tak działać, czy ten SYSTEM DZIAŁANIA Ci się podoba, czy podoba Ci się produkt, który tu polecamy, czy podoba Ci się firma MLM, którą polecamy.

Dostajesz instrukcje wideo jak dołączyć. Gdy się zdecydujesz dołączyć i zgłosisz swoje dołączenie przez specjalny formularz w KROK 3, wtedy dostaniesz dostęp jako PARTNER DW do SWOJEGO AUTOMATYCZNEGO SYSTEMU POLECANIA MLM ONLINE. Zaczynasz pierwsze działania w START DLA PARTNERÓW DW.

 

 

Wdrażasz się po kolei

W Projekt DW przewidziałam całą ścieżkę kariery. Ponieważ z doświadczenia wiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Na początku Twoim problemem jest to JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ… ale, gdy już zaczniesz i będzie Ci to jakoś wychodzić ZACHCESZ ZARABIAĆ WIĘCEJ. Wtedy Twoim problemem będzie JAK ZWIĘKSZYĆ EFEKTY, WYNIKI, JAK ZARABIAĆ WIĘCEJ ONLINE? Tak to działa. Ale od czegoś trzeba zacząć.

Dlatego cały proces w Projekt DW przewiduje 3 FAZY DZIAŁANIA:

START DLA PARTNERÓW DW

Ruszasz z działaniami w ciągu 1 godziny od dołączenia jako PARTNER DW wg instrukcji ustawiasz swój SYSTEM, nawet jeśli nie posiadasz żadnej wiedzy na temat marketingu w Internecie

Gdy w SZYBKIM STARCIE dojdziesz do KROK 3 to dowiesz się jak dołączyć do mojego zespołu MLM jako PARTNER DW. Podejmujesz wtedy swoją decyzję o dołączeniu.

Jeśli się zdecydujesz przyłączyć się do mojej grupy, to po otrzymaniu dostępu jako PARTNER DW, zaczynasz START DLA PARTNERÓW DW. Są tam instrukcje, które jesteś w stanie wykonać w ciągu 1 godziny od otrzymania dostępu.

Ustawiasz wtedy swój AUTOMATYCZNY SYSTEM. Ustawiasz swój profil, opis, numer polecający. Do wszystkiego dostajesz instrukcje wideo i pisane. Masz do wykonania 10 zadań. Między innymi dodajesz swoje pierwsze ogłoszenie na zasadzie kopiuj wklej. Nawet jeśli się na tym zupełnie nie znasz. Jest duża szansa, że już po tych pierwszych działaniach pojawią się w Projekcie DW nowe zapisane osoby z Twojego polecenia całkowicie na automacie. Z nikim nie musisz rozmawiać.

Dostajesz dostęp do swojej tabelki TWOI POLECENI i po prostu sprawdzasz kto się zapisał i jaki ma status. Czy jest bezpłatnie zarejestrowany, czy może już tak jak Ty zdecydował się dołączyć i już jest Twoim Partnerem DW. A to oznacza, że właśnie zarobiłeś pieniądze 🙂 Może się to zdarzyć nawet w ciągu pierwszych 24 godzin od Twojego dołączenia. AUTOMATYCZNY SYSTEM, który zbudowałam jest bardzo skuteczny. 

Wystarczy, że wykonasz zadania wg instrukcji. Resztę załatwia automatyczny system. A Ty tylko sprawdzasz wynik.

FAZA 1

Ruszasz z działaniami promocyjnymi wg harmonogramu działań, zarabiając w efekcie na polecaniu produktów w MLM ONLINE

Osoby początkujące, dostają wiele gotowców. Uczą się poprzez kopiuj wklej co jak robić, żeby zarabiać w MLM ONLINE.

Wszyscy w DW działamy w konkretnej jednej firmie MLM, która wybrałam do tego, aby się tego wszystkiego nauczać i aby w niej zarabiać. Jest to firma, w której nie ma wymogów co do tego ile trzeba zaprosić osób i jak budować strukturę. Jest to najlepszy plan dla osób poczatkujących, gdyż nie ma żadnych pobocznych warunków wypłacania pieniędzy. Zarabia się po prostu za każdym razem, gdy pojawia się osoba w strukturze bez względu czy zaproszona przez te osobę, czy przez kogoś innego w strukturze. Dlatego właśnie TĘ FIRMĘ wybrałam do działania w DW. Co to za firma? O tym dowiesz się w KROKU 3, gdy zaczniesz SZYBKI START.

Celem FAZA 1 jest to, aby osoba początkująca mogła bez umiejętności i wiedzy marketingowej zaprosić do Projekt DW Nowe Osoby, bez konieczności rozmawiania z nimi. Gdy się to stanie to część z takich nowo zaproszonych osób dołącza do DW, wtedy pojawiają się pierwsze zarobione prowizje dla naszego nowicjusza.

FAZA 2

Rozbudowujesz działania o budowanie swojej społeczności, stron, bazy mailingowej

To etap, w którym osoba zaczyna podejmować swoje pierwsze działania dotyczące budowania własnej społeczności, tworzy własne treści. Co raz częściej rezygnuje z kopiowania moich materiałów, zaczyna tworzyć swoje. W FAZIE 1 podejrzała jak się to robi, nauczyła się w praktyce i siłą rzeczy zaczyna budować własne treści i własną społeczność, własną grupę itd. Dostaje do tego instrukcje. 

Ta faza może potrwać nawet kilka miesięcy. Wszystko zależy od tego jak szybko będziesz działać. Jak systematycznie. Społeczności nie da się zbudować od tak w tydzień. To jest proces, który trwa. W tym czasie zarabiasz już z MLM z FAZY 1. I na spokojnie budujesz sobie swoją społeczność zwiększając swoje dochody.

FAZA 3

Tworzysz i sprzedajesz własne info-produkty i usługi ONLINE

To etap, w którym osoba ma już wybudowaną swoją społeczność, umie tworzyć swoje treści. Zarabia już w MLM ma stały dochód. Teraz chce zarabiać więcej. Wznieść swój eBiznes na wyższy poziom. Wiele się już nauczyła i chce też oprócz zarabiania w MLM zarabiać także na tym, że zaczyna pomagać innym. Sprzedaje swoje kursy online, czy poradniki, usługi, czy konsultacje. Na tym etapie potrzebna jest już firma. O tym jak to wszystko wdrożyć, robić, jak założyć firmę i sprzedawać własne materiały informacyjne będzie właśnie w tej fazie.

Ja już przeszłam całą te drogę. Oczywiście stale uczę się nowych rzeczy, bo to jest taka branża, że ciągle jest coś nowego do ogarnięcia. Jednak ja już potrafię zarabiać zarówno w MLM, jak i sprzedawać własne kursy, usługi, konsultacje, ebooki itd…

Dlatego mogę krok po kroku nauczyć tego inne osoby. I robię to tu właśnie w Projekcie DW BEZPŁATNIE dla Aktywnych Partnerów DW. Lub możesz kupować moje kursy jeśli nie chcesz być w projekcie DW [tutaj zobacz mój sklep z kursami online], to możesz po prostu kupić moje kursy i szkolenia i też się ode mnie uczyć tego, jak się to wszystko robi.

Czy musisz przechodzić wszystkie 3 FAZY?

Nie. Realizujesz ten plan swoim tempem i ze swoją wizją. Być może Ty nie poczujesz potrzeby tworzenia własnych kursów online. To jest ścieżka, którą ja przeszłam. I którą nadal podążam i rozbudowuję. I taka ścieżka w mojej ocenie daje najlepsze efekty.

Takie podejście zabezpiecza też Ciebie przed różnymi zawirowaniami, gdyż zawsze lepiej jest mieć wybudowanych kilka źródeł dochodu niż tylko jeden z MLM.

Ja czuję się bezpieczniej finansowo, gdy mam dochód nie tylko z MLM, ale też ze sprzedaży swoich własnych info-produktów cyfrowych, usług, mentoringu. A jeśli Ty uznasz, że to nie dla Ciebie, że wystarczy Ci tylko dochód z MLM to oczywiście Twoja decyzja. Zrobisz jak zechcesz. Rozwiniesz się na tyle, na ile zechcesz.

Ja ze swojej strony życzę Tobie SUKCESÓW! Obojętnie czy będziesz działać ze mną w Projekt DW, czy wybierzesz jakąś inną ścieżkę swojej kariery eBiznesowej. Trzymam kciuki za Twój sukces! 🙂

Dlaczego Warto dołączyć do Projekt Druga Wypłata?

 

Co to jest i jak działa Projekt Druga Wypłata?

DOŁĄCZ TERAZ TUTAJ >>>

5 thoughts on “Plan Działania dla niezalogowanych

 1. Zdzisława napisał:

  Witam, interesuję się pracą dodatkową online, ale nie mogłam do tej pory znaleźć odpowiedniej, projekt DW zainteresował mnie, lecz nie wiem, czy ja jako osoba starsza dałabym radę, nie prowadzę bloga, nie mam swojej strony i nie mogę niczego kupować. Proszę o szczerą odpowiedź.

  • Asia Weronika Sitarz napisał:

   Witaj, w projekcie pokazuję wszystko co trzeba robić na wideo. Chcąc rozwijać swój biznes online, należy nastawić się na naukę nowych rzeczy.

  • Asia Weronika Sitarz napisał:

   Cześć, widzę, ze jesteś zarejestrowany w Projekcie. Zaloguj się zatem. Jeśli nie pamiętasz hasła to zresetuj. Jeśli nadal będzie jakiś problem to skontaktuj się przez zakładkę kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *